• Ürün: Titan Jel Gold & Penis Büyütücü Krem

Ürün: Titan Jel Gold & Penis Büyütücü Krem

  • 150,00₺
  • 114,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!

TİTAN GOLD PENİS BÜYÜTÜCÜ JEL ÖZELLİKLERİ

Titan Jel Gold 5 Yıldır Satılan ve 100'lerce Memnun Müşteri portföyüne sahip güzel bir üründür.Yan etkisi kesinlikle yoktur bitkisel içeriğe sahip bir üründür. 1 Ayda ortalama etkisi 4 cm'dir Önerimiz toplamda 3 kutu kullanmanızdır.8-10 CM Gibi bir çok sonuca ulaşan müşterilerimizden olmanız için sizleri beklemekteyiz.Ürünün düzenli kullanımda, kalıcı kalınlaşma ve uzamaya yardımcı olur. Ayrıca erken boşalma ve ereksiyon problemlerinin çözümüne yardımcı olur.
TİTAN GOLD JEL KULLANIMI
Günde 1 defa Ilık suyla yikadiktan sonra 10 dakika penise masaj yapar şekilde kremi yedirmeniz yeterli olacaktır ama düzenli kullanmaniz gerekiyor efendim her gün veya en kötü 2 günde 1 defa kullanmanız gerekiyor efendim etkisi kanıtlanmış olarak kalıcıdır.

TİTAN PENİS BÜYÜTÜCÜ JEL FİYATLARI
TEK KUTU: 130 TL
İKİ KUTU: 200 TL
ÜÇ KUTU: 250 TL + Bayan istek arttırıcı damla hediyeli

KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır!

Benzer Ürünler

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !