• Geciktirici - İstek Arttırıcı Damla - Büyütücü Jel

Geciktirici - İstek Arttırıcı Damla - Büyütücü Jel

  • 210,00₺
  • 134,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!
BU MUHTEŞEM 3 ÜRÜN 225 TL YERİNE SADECE 150 TL !

VİGA 50000 GECİKTİRİCİ SPREY ÖZELLİKLERİ

Erken boşalmayı geciktiren bir çok yöntem vardır. Bunlardan biri de etkili bir formüle sahip olan VİGA 50000 Geciktirici Spreydir. VİGA 50000 En Etkili Geciktirici Spreylerdendir.  Gerçektende etkili bir formüle sahiptir. Şöyle ki penisinize 5-6 fıs sıkmanız demek sorunlarınızdan tamamen kurtulmanız demektir. Penisinizde ki heyecan seviyesini düşürür ve beyne az his gitmesini sağlar.Minimum + 25 dakika gecikme süresi kazandırır.
Kullanımı: İlişkiye girmeden 2-4 dk önce ucuna 5-6 fıs sıkmanız yeterlidir.

TİTAN PENİS BÜYÜTÜCÜ JEL ÖZELLİKLERİ
Titan Jel 10 Yıldır Satılan ve 1000'lerce Memnun Müşteri portföyüne sahip güzel bir üründür.Yan etkisi kesinlikle yoktur bitkisel içeriğe sahip bir üründür. 1 Ayda ortalama etkisi 3 cm'dir Önerimiz toplamda 3 kutu kullanmanızdır.6-8 CM Gibi bir çok sonuca ulaşan müşterilerimizden olmanız için sizleri beklemekteyiz.Ürünün düzenli kullanımda, kalıcı kalınlaşma ve uzamaya yardımcı olur. Ayrıca erken boşalma ve ereksiyon problemlerinin çözümüne yardımcı olur.
TİTAN JEL KULLANIMI
Günde 1 defa Ilık suyla yikadiktan sonra 10 dakika penise masaj yapar şekilde kremi yedirmeniz yeterli olacaktır ama düzenli kullanmaniz gerekiyor efendim her gün veya en kötü 2 günde 1 defa kullanmanız gerekiyor efendim etkisi kanıtlanmış olarak kalıcıdır.

GREENTEMP BAYAN İSTEK ARTTIRICI DAMLA ÖZELLİKLERİ

Greentemp Damlayı Alkolsüz Asitsiz içecekler içine rahatlıkla kullanabileceğiniz bayan istek artırıcı damla istenmeyen bir etki yaratmaz. Cinsel birliktelikten 30 dakika önce tercih ettiğiniz içeceğin içerisine 5 damla damlatmanız yeterli olacaktır.24 saat içerisinde sadece 1 defa kullanılması önerilir.

KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır!

Benzer Ürünler

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !