• Ürün: Geciktirici & Kayganlaştırıcı Jel

Ürün: Geciktirici & Kayganlaştırıcı Jel

  • 110,00₺
  • 74,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!

Orijinal Geciktirici ve Kayganlaştırıcı Jel 12'Li Paket 

Yeni nesil geciktirici ürünler arasında yer alan orijinal geciktirici ve Kayganlaştırıcı Jeller doğal bitkilerden formüle edilmiştir ve kullanımı son derece pratiktir. Muhteşem bir erken boşalma önleyici olan geciktirici mendiller, geciktirici krem ve spreyler gibi uygulanmaz. Orijinal geciktirici Jellerin faydaları arasında erken boşalmayı önleme, sertleşme sorununu ortadan kaldırma, performansı artırma ve isteksizliği azaltma gösterilebilir. Ayrıca Kayganlaştırıcı Özelliği Haz duygunuza duygu katacaktır.

Orijinal Geciktirici ve Kayganlaştırıcı Jel 12'Li Paket nasıl kullanılır?

Penisin sünnetlik kısmı dediğimiz yere ilişkiden 15 dk evvel sürmeniz, ve penisin başlangıç yeri olan sap kısmına biraz sürmeniz yeterlidir. 

KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır!

Benzer Ürünler

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !