• Ürün: Estrogenolit & Bayan İstek Arttırıcı Hap

Ürün: Estrogenolit & Bayan İstek Arttırıcı Hap

  • 120,00₺
  • 84,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!

ESTROGENOLİT BAYAN İSTEK ARTTIRICI HAP ÖZELLİKLERİ

Estrogenolit bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarında başvurduğu Çek Cumhuriyeti üretimi bir üründür. İlaç değil, gıda takviyesidir. Estrogenolit etkisi alındıktan sonra 20-30 dakikada etkileri başlar ve ortalama 3 saat boyunca devam eder. Estrogenolit paket içerisinde 5 tablet bulunur, günlük kullanım dozajı 1 adettir. Estrogenolit era hap bayanların ilişki sırasında birden fazla orgazm olmasını sağlayarak ruhsal yönden rahatlama sağlar.

KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır!

Benzer Ürünler

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !