• Ürün: Viga&50000 Geciktirici Krem

Ürün: Viga&50000 Geciktirici Krem

  • 70,00₺
  • 44,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!

VİGA 50000 GECİKTİRİCİ KREM ÖZELLİKLERİ

Erken boşalmayı geciktiren bir çok yöntem vardır. Bunlardan biri de etkili bir formüle sahip olan Viga 50000 Geciktirici kremdir. Viga 50000 En Etkili Geciktirici Kremdir  Gerçektende etkili bir formüle sahiptir. Şöyle ki penisinize 5-6 kere sürmeniz demek sorunlarınızdan tamamen kurtulmanız demektir. Penisinizde ki heyecan seviyesini düşürür ve beyne az his gitmesini sağlar.Minimum + 25 dakika gecikme süresi kazandırır.
Kullanımı: İlişkiye girmeden 2-4 dk önce ucuna (baş kısmına) bir kere sürmeniz yeterlidir

VİGA 50000 GECİKTİRİCİ KREM FİYATLARI
1 KUTU : 55.00 TL
2 KUTU : 90.00 TL
3 KUTU : 130 TL TL + BAYAN İSTEK ARTTIRICI DAMLA HEDİYELİ


KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır!

Benzer Ürünler

ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !