• Ürün:Optimus Geciktirici & Sertleştirici Mendil

Ürün:Optimus Geciktirici & Sertleştirici Mendil

  • 110,00₺
  • 74,99₺

Bu Aya Özel 2 ve 3 Adet Alımlarınızda Geciktirici Sprey veya Bitkisel Bayan İstek Arttırıcı Hediye

WHATSAPP SİPARİŞ
BİRBİRİNDEN MUHTEŞEM KAMPANYALARIN BULUŞMA ADRESİ PAPATYA ECZAYA ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ!

OPTİMUS GECİKTİRİCİ VE SERTLEŞTİRİCİ MENDİL ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil geciktirici ürünler arasında yer alan orijinal geciktirici ve sertleştirici mendiller doğal bitkilerden formüle edilmiştir ve kullanımı son derece pratiktir. Muhteşem bir erken boşalma önleyici olan geciktirici mendiller, geciktirici krem ve spreyler gibi uygulanmaz. Orijinal geciktirici mendillerin faydaları arasında erken boşalmayı önleme, sertleşme sorununu ortadan kaldırma, performansı artırma ve isteksizliği azaltma gösterilebilir. Ayrıca Kayganlaştırıcı Özelliği Haz duygunuza duygu katacaktır.
Geciktirici mendil sitemizin temel ilkeleri arasında gizlilik vardır. Siparişleriniz kapalı paket olarak tarafınıza teslim edilir.

OPTİMUS GECİKTİRİCİ VE SERTLEŞTİRİCİ MENDİL NASIL KULLANILIR?

Ambalajı açarken mendilin yırtılmamasına dikkat edin. Penisinizin uç kısmını ve çevresini mendille yavaşça siliniz. Ortalama 10 dakika sonra aynı işlemi tekrarlayınız. Uygulamadan 10-15 dk sonra ilişkiye girmenizi öneririz. Etkisi ortalama yarım saat süren bu işlem size veya partnerinize zarar vermez.

KARGO TESLİMAT SÜRESİ NEDİR ?
Sitemizden satın alacağınız bütün ürünler aynı gün Aras Kargoya kargoya verilir. İstanbul için 1 iş günü Tüm Türkiye geneli 1 – 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ayrıca İstanbul içi Hızlı Moto Kurye Hizmetimizde mevcuttur.

HIZLI MOTO KURYE NEDİR ?
İstanbul içi isteğe göre moto kurye ile 4 saatte ( bölgeye göre değişen ücretle) teslimatımıza mevcuttur.

KARGO GİZLİLİĞİ NE DURUMDA ?
Hayır kesinlikle yazmaz . Ürünü getiren kargo / kurye görevlisi içerisinde ne olduğunu bilmez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

KARGOYU NEREYE GÖNDERİYORSUNUZ ?
Vereceğiniz siparişlerde kargonuz ev veya iş adresinize kadar gönderilmektedir. Kargonuzun adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın aras  kargo şubesinden gizli kargo olarak teslim alabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan ve satışı yapılan hiçbir ürün ilaç değildir ! Ayrıca Bu Ürünler Hiçbir Hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.!

    Benzer Ürünler

    ÖNEMLİ UYARI : Web Sitemizde Bulunan ve Satışı Yapılan Hiçbir Ürün İlaç Değildir ve Herhangi Bir Hastalığın Tedevisinde Kullanılmamaktadır !